Przetargi / Polska

Przetargi publiczne – województwo śląskie

W ostatnich 12 miesiącach zamawiający (województwo śląskie) opublikowali 7849 ogłoszeń o zamówieniu i 5873 ogłoszeń o udzieleniu zamówienia; teraz otwarte: 602. Source: Arcadium Data, data as of .

Public tenders in Silesian Voivodeship (Poland): 7,849 calls in 12 months.

Otwarte teraz602
Ogłoszenia36 162
Przetargi, 12 miesięcy7849
Udzielone zamówienia, 12 miesięcy5873
Wartość udzielonych, 12 miesięcy€27.4bn
Od2023-10

Ogłoszenia miesięcznie

2024-11: Calls for tender 492, Awards 4652024-12: Calls for tender 369, Awards 4872025-01: Calls for tender 390, Awards 6772025-02: Calls for tender 466, Awards 4202025-03: Calls for tender 551, Awards 3582025-04: Calls for tender 578, Awards 3292025-05: Calls for tender 481, Awards 3972025-06: Calls for tender 544, Awards 3952025-07: Calls for tender 590, Awards 4032025-08: Calls for tender 563, Awards 3792025-09: Calls for tender 710, Awards 4062025-10: Calls for tender 860, Awards 4442025-11: Calls for tender 625, Awards 5192025-12: Calls for tender 548, Awards 5662026-01: Calls for tender 526, Awards 6522026-02: Calls for tender 623, Awards 4572026-03: Calls for tender 828, Awards 4312026-04: Calls for tender 715, Awards 4482026-05: Calls for tender 673, Awards 5232026-06: Calls for tender 646, Awards 5822026-07: Calls for tender 666, Awards 5292026-08: Calls for tender 640, Awards 3932026-09: Calls for tender 758, Awards 4302026-10: Calls for tender 601, Awards 343

Notices per month by publication date, 2024-11 to 2026-10; solid bars: calls for tender, light bars: awards.

Branże (działy CPV)

BranżaCPVOgłoszeniaPrzetargi, 12 miesięcy
Sprzęt medyczny i farmaceutyki3310 1111984
Odpady, sprzątanie i środowisko903127663
Roboty budowlane452829781
Naprawy i konserwacja501746336
Sprzęt transportowy341485330
Paliwa i energia091446399
Sprzęt biurowy i komputerowy301296437
Usługi architektoniczne i inżynieryjne711146234
Ochrona zdrowia i pomoc społeczna85111846
Maszyny przemysłowe42927184
Maszyny górnicze i budowlane43914157
Oprogramowanie i systemy informatyczne48912468
Materiały budowlane44840144
Meble i środki czystości39757154
Usługi transportowe60712121
Usługi finansowe i ubezpieczeniowe66686148
Usługi dla biznesu7964990
Usługi informatyczne72601248
Usługi rolnicze i leśne7759070
Sprzęt laboratoryjny i precyzyjny38569172
Sprzęt elektryczny i oświetlenie31552103
Chemikalia2444178
Inne usługi9839484
Żywność i napoje1534943
Sprzęt radiowy, telewizyjny i telekomunikacyjny3229378
Edukacja i szkolenia8019430
Sprzęt bezpieczeństwa, przeciwpożarowy i obronny3517438
Hotelarstwo, gastronomia i handel5517328
Odzież i obuwie1816221
Usługi wspierające transport i podróże6315645
Badania i rozwój739721
Górnictwo i metale149620
Produkty rolne i leśne038814
Rekreacja, kultura i sport927815
Usługi komunalne65601
Skóra, tekstylia, tworzywa i guma19566
Usługi instalacyjne515511
Administracja i zabezpieczenie społeczne75532
Usługi naftowe i gazowe76511
Usługi pocztowe i telekomunikacyjne644814
Dostawa wody413912
Maszyny rolnicze162710
Druki22261
Usługi w zakresie nieruchomości70220
Artykuły sportowe, zabawki i instrumenty muzyczne37177

Najnowsze przetargi

OpublikowanoPrzetargZamawiającyTerminWartość szacunkowa
2026-10-23Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej w PP nr 24 z magazynem energii wraz z dokumentacją - w ramach pro…Miasto Jastrzębie-Zdrój2026-11-03€31,111
2026-10-23Dostawa agregatu prądotwórczego na przyczepce o mocy 25 kVAŚląska Sieć Metropolitalna Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością2026-11-09n/a
2026-10-23Zakup i dostawa specjalistycznego sprzętu na potrzeby realizacji zadań z zakresu OLiOC dla SPR i MSZ w Często…Gmina Miasto Częstochowa2026-10-26n/a
2026-10-23Usługa systemu IaaS w Data Center w modelu Dedicated Private Cloud wraz z kolokacjąŚląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu2026-11-04n/a
2026-10-23Dostawa i transport na koszt Wykonawcy dwukanałowego chromatografu jonowego z dwoma detektorami konduktometry…Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach2026-10-29n/a
2026-10-23Dostawa komputerów i laptopów w ramach projektu pn.: Technologie przyszłości - utworzenie nowoczesnych pracow…Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego2026-10-29n/a
2026-10-23Dostawa implantów chirurgii ogólnej i naczyniowejGórnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach2026-11-09n/a
2026-10-23Świadczenie usług w zakresie sprzątania nieruchomości oraz terenów zewnętrznych stanowiących zasób Gminy Biel…Miasto Bielsko - Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej2026-11-23n/a

Najnowsze udzielone zamówienia

OpublikowanoZamówienieZamawiającyWykonawcyWartość
2026-10-23Modernizacja i przebudowa Bloku Operacyjnego Oddziału Kardiochirurgii - ETAP IGórnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w KatowicachPrzedsiębiorstwo Budowlane Kompleks K. Króliczek i Wspólnicy Sp.J.€900k
2026-10-23Przewóz dzieci niepełnosprawnych do i ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Nie…SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ W DĄBROWIE GÓRNICZEJ€425k
2026-10-2340/26 – Dostawa przyrządów używanych na salach operacyjnych i części zużywalnych do sprzętu endoskopowegoSzpital Wojewódzki w Bielsku-BiałejJohnson & Johnson Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, BERYL MED POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Medtronic Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ...€418k
2026-10-23Dostawa wody wodociągowej i odprowadzenie ściekówŚląskie Centrum Chorób Serca w ZabrzuZabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.€201k
2026-10-23Dowóz niepełnosprawnych uczniów i podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla dzieci i młodzi…SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ W DĄBROWIE GÓRNICZEJMuscar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością€210k
2026-10-23Realizacja robót budowlanych polegających na nadbudowie i przebudowie wraz z rozbudową budynku pawilonu sport…Stadion Śląski w ChorzowieBudownictwo Kamiński Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.€2.9M
2026-10-23Dostawa produktów do dializy otrzewnowejSamodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A.Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w KatowicachFRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA SA€37,075
2026-10-23DOSTAWA PŁYNÓW INFUZYJNYCH, ŚRODKÓW SPOŻYWCZYCH SPECJALNEGO PRZEZNACZENIA ŻYWIENIOWEGOSosnowiecki Szpital Miejski Sp. z o.o. w restrukturyzacjiHurtownia Farmaceutyczna MEDIFARM Sp. z o.o., Aesculap Chifa Sp. z o.o., P.P.H.U. Specjał Sp. z o.o.€232k

Najwięksi zamawiający

ZamawiającyOgłoszenia
Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach2988
Polska Grupa Górnicza S.A.1870
Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju, Zakład Wsparcia Produkcji979
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Gliwicach849
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach811
Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju, Zakład Wsparcia Produkcji757
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. A.Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach751
Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu713
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach638
Szpital Powiatowy w Zawierciu599

Województwa

Track public contracts

Get every new call for tender and contract award in your sectors and countries, keyed by winner domain: a daily feed, the REST API and an MCP server for AI agents. Free to start, no card.

Source: Arcadium Data tenders database, 3,362,786 official public procurement notices from EU TED and UK Find a Tender, read through their open-data APIs (no logins). Winners that could be a private person (sole traders) are withheld; buyers are public bodies. Data as of 2026-10-23.

Questions

Ile przetargów publicznych ogłasza się – województwo śląskie?

W ostatnich 12 miesiącach: 7849 ogłoszeń o zamówieniu i 5873 ogłoszeń o udzieleniu zamówienia; 602 otwarte przetargi (stan na 2026-10-23).

Czy przeglądanie przetargów jest bezpłatne?

Tak. Ta strona jest bezpłatna i nie wymaga rejestracji; każdy przetarg prowadzi do oficjalnego ogłoszenia (TED lub Biuletyn Zamówień Publicznych) z dokumentacją.

Którzy zamawiający ogłaszają najwięcej przetargów – województwo śląskie?

Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (2,988), Polska Grupa Górnicza S.A. (1,870) and Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju, Zakład Wsparcia Produkcji (979) (ogłoszenia od 2023-10, stan na 2026-10-23).

Cite as: Arcadium Data, "Przetargi publiczne województwo śląskie: 602 otwarte przetargi (za darmo)", https://arcadiumdata.io/tenders/pl/r/slaskie/, data as of 2026-10-23.