Przetargi

Przetargi publiczne – Polska

W ostatnich 12 miesiącach zamawiający (Polska) opublikowali 66 621 ogłoszeń o zamówieniu i 52 548 ogłoszeń o udzieleniu zamówienia; teraz otwarte: 5577. Source: Arcadium Data, data as of .

Public tenders in Poland: 66,621 calls and 52,548 awards in 12 months. English version

Otwarte teraz5577
Ogłoszenia334 352
Przetargi, 12 miesięcy66 621
Udzielone zamówienia, 12 miesięcy52 548
Wartość udzielonych, 12 miesięcy€284.5bn
Od2023-10

Ogłoszenia miesięcznie

2024-11: Calls for tender 4,422, Awards 4,0872024-12: Calls for tender 3,531, Awards 4,8942025-01: Calls for tender 3,532, Awards 6,0302025-02: Calls for tender 3,658, Awards 4,0542025-03: Calls for tender 4,435, Awards 3,2092025-04: Calls for tender 4,895, Awards 3,2472025-05: Calls for tender 4,405, Awards 2,9642025-06: Calls for tender 5,020, Awards 3,4922025-07: Calls for tender 5,631, Awards 4,1722025-08: Calls for tender 5,116, Awards 3,4182025-09: Calls for tender 6,103, Awards 4,3152025-10: Calls for tender 7,750, Awards 4,3932025-11: Calls for tender 5,564, Awards 3,9812025-12: Calls for tender 5,037, Awards 5,4122026-01: Calls for tender 4,543, Awards 5,9732026-02: Calls for tender 5,233, Awards 4,1672026-03: Calls for tender 6,343, Awards 4,1032026-04: Calls for tender 6,024, Awards 4,1252026-05: Calls for tender 5,414, Awards 4,3582026-06: Calls for tender 5,381, Awards 4,4432026-07: Calls for tender 6,051, Awards 4,5692026-08: Calls for tender 5,369, Awards 3,5382026-09: Calls for tender 6,192, Awards 4,3382026-10: Calls for tender 5,470, Awards 3,541

Notices per month by publication date, 2024-11 to 2026-10; solid bars: calls for tender, light bars: awards.

Branże (działy CPV)

BranżaCPVOgłoszeniaPrzetargi, 12 miesięcy
Sprzęt medyczny i farmaceutyki3385 63116 100
Odpady, sprzątanie i środowisko9031 8755587
Roboty budowlane4523 1886267
Sprzęt transportowy3416 3563428
Naprawy i konserwacja5014 9282599
Usługi architektoniczne i inżynieryjne7113 3912976
Paliwa i energia0913 3802490
Sprzęt biurowy i komputerowy3013 3353114
Oprogramowanie i systemy informatyczne4810 9653881
Usługi rolnicze i leśne7710 6691194
Sprzęt laboratoryjny i precyzyjny3893562077
Usługi informatyczne7291452309
Usługi finansowe i ubezpieczeniowe6683151381
Usługi dla biznesu7981941555
Meble i środki czystości3971681567
Usługi transportowe606018836
Ochrona zdrowia i pomoc społeczna855960381
Żywność i napoje155373852
Sprzęt radiowy, telewizyjny i telekomunikacyjny3244691101
Sprzęt elektryczny i oświetlenie314130877
Maszyny przemysłowe423821870
Materiały budowlane442984563
Hotelarstwo, gastronomia i handel552555484
Chemikalia242461431
Edukacja i szkolenia802165409
Maszyny górnicze i budowlane432139339
Sprzęt bezpieczeństwa, przeciwpożarowy i obronny351988419
Odzież i obuwie181775299
Inne usługi981745359
Usługi wspierające transport i podróże631597312
Usługi pocztowe i telekomunikacyjne641391299
Badania i rozwój731144236
Produkty rolne i leśne03966112
Usługi komunalne6589434
Maszyny rolnicze16785221
Druki2263895
Górnictwo i metale14612103
Usługi instalacyjne5159285
Rekreacja, kultura i sport92524121
Administracja i zabezpieczenie społeczne7548945
Usługi w zakresie nieruchomości7045266
Artykuły sportowe, zabawki i instrumenty muzyczne3733781
Skóra, tekstylia, tworzywa i guma1925147
Usługi naftowe i gazowe761167
Dostawa wody418012

Najnowsze przetargi

OpublikowanoPrzetargZamawiającyTerminWartość szacunkowa
2026-10-23Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Strzałowo w roku 2027Nadleśnictwo Strzałowo2026-11-23€2.9M
2026-10-23Dostawa ręczników papierowych, preparatów czystościowych, padów do maszyn czyszczących, ścierek, opakowań fol…Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie2026-11-27n/a
2026-10-23Dostawa produktu leczniczego TrametinibInstytut Hematologii i Transfuzjologii2026-10-28n/a
2026-10-23Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznej w PP nr 24 z magazynem energii wraz z dokumentacją - w ramach pro…Miasto Jastrzębie-Zdrój2026-11-03€31,111
2026-10-23Dostawa zup, sosów, przypraw, kawy i herbaty oraz miodu naturalnego28 Wojskowy Oddział Gospodarczy2026-11-02n/a
2026-10-23Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Włodawa w roku 2027.Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Włodawa2026-11-23€6.3M
2026-10-23Zakup licencji czasowych RHEL wraz z serwisem oprogramowania i wsparciem merytorycznym dla dystrybucji RHEL i…Narodowy Fundusz Zdrowia2026-11-18€927k
2026-10-23Dostawa noktowizorów indywidualnych WSSkarb Państwa - Jednostka Wojskowa Nr 23052026-10-30n/a
2026-10-23ZP/18–Ambulans/2026Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej RM­MEDITRANS Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Siedlcach2026-11-23n/a
2026-10-23Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Rudka w roku 2027Nadleśnictwo Rudka2026-11-24n/a

Najnowsze udzielone zamówienia

OpublikowanoZamówienieZamawiającyWykonawcyWartość
2026-10-23Doposażenie pracowni dydaktycznych w ramach projektu pn. „Kiliński – szkoła przyszłości”Powiat BełchatowskiJM-TRONIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, NEWO SYSTEMS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ€86,640
2026-10-23Świadczenie usługi nadawczej sygnału multipleksu naziemnego MUX6 na okres 12 miesięcy z opcją przedłużenia do…Telewizja Polska S.A. w likwidacjin/a
2026-10-23Doposażenie pracowni w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 6 w Piotrkowie Trybunalskim.Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. Królowej Jadwigi w Piotrkowie TrybunalskimX3D sp. z o.o.€6,900
2026-10-23Modernizacja i przebudowa Bloku Operacyjnego Oddziału Kardiochirurgii - ETAP IGórnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w KatowicachPrzedsiębiorstwo Budowlane Kompleks K. Króliczek i Wspólnicy Sp.J.€900k
2026-10-23Przewóz dzieci niepełnosprawnych do i ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Nie…SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ W DĄBROWIE GÓRNICZEJ€425k
2026-10-23Zakup materiałów eksploatacyjnych i zużywalnych do sieci KSPM w podziale na zadaniaGłówny Inspektorat Ochrony ŚrodowiskaEnvimet Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, MLU Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Atmoservice Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ...€257k
2026-10-2340/26 – Dostawa przyrządów używanych na salach operacyjnych i części zużywalnych do sprzętu endoskopowegoSzpital Wojewódzki w Bielsku-BiałejJohnson & Johnson Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, BERYL MED POLAND Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Medtronic Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ...€418k
2026-10-23Dostawa rękawic nitrylowych niesterylnych i rękawic foliowych - postępowanie powtórzone ZP/PN/49/07/2026Wojewódzkie Centrum Szpitalne Kotliny JeleniogórskiejMEDASEPT SPÓŁKA AKCYJNA€258k
2026-10-23Kompleksowa realizacja kampanii edukacyjno-informacyjnej dotyczącej tematyki adaptacji do zmiany klimatu w ra…Województwo MałopolskieDigi Lab sp. z o.o.€30,683
2026-10-23Zimowe utrzymanie dróg miejskich w Nowym Targu w sezonie 2026/2027.Gmina Miasto Nowy Targ€666k

Najwięksi zamawiający

ZamawiającyOgłoszenia
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie4481
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne3614
Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach3091
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad2387
Polska Grupa Górnicza S.A.2133
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.2040
SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE1850
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi1836
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie1628
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego1590

Najczęstsi wykonawcy

Winners with a page here (3+ awards matched to a company website, or 5+ awards under a registered company name). Winners that could be a private person are not named.

Województwa

Kończące się umowy

Other countries

Track public contracts

Get every new call for tender and contract award in your sectors and countries, keyed by winner domain: a daily feed, the REST API and an MCP server for AI agents. Free to start, no card.

Source: Arcadium Data tenders database, 3,362,786 official public procurement notices from EU TED and UK Find a Tender, read through their open-data APIs (no logins). Winners that could be a private person (sole traders) are withheld; buyers are public bodies. Data as of 2026-10-23.

Questions

Ile przetargów publicznych ogłasza się – Polska?

W ostatnich 12 miesiącach: 66 621 ogłoszeń o zamówieniu i 52 548 ogłoszeń o udzieleniu zamówienia; 5577 otwartych przetargów (stan na 2026-10-23).

Czy przeglądanie przetargów jest bezpłatne?

Tak. Ta strona jest bezpłatna i nie wymaga rejestracji; każdy przetarg prowadzi do oficjalnego ogłoszenia (TED lub Biuletyn Zamówień Publicznych) z dokumentacją.

Którzy zamawiający ogłaszają najwięcej przetargów – Polska?

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (4,481), Uniwersyteckie Centrum Kliniczne (3,614) and Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (3,091) (ogłoszenia od 2023-10, stan na 2026-10-23).

Kto wygrywa najwięcej zamówień publicznych – Polska?

Spośród wykonawców, których możemy wymienić: Urtica Sp. z o.o. (462), Salus International Sp. z o.o. (331) and Asclepios S.A. (311) (stan na 2026-10-23). Wykonawców, którzy mogą być osobami fizycznymi, nie wymieniamy.

Cite as: Arcadium Data, "Przetargi publiczne Polska: 5577 otwartych przetargów (za darmo)", https://arcadiumdata.io/tenders/pl/, data as of 2026-10-23.